БУДІВЕЛЬНО - ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ
МАТЕРІАЛИ

Портфоліо об'єктів

КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР МЕНОРА
КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "МЕНОРА"

«Менора» - унікальна споруда, аналогів якій немає у світі. Цей проект відображає минуле, сьогодення та майбутнє єврейського життя міста Дніпро. Унікальне архітектурне рішення будівлі, зручне місце розташування, високі стандарти обслуговування, поряд із сучасним технічним оснащенням, формують фундамент для успішного бізнесу, комфортабельного відпочинку та гостинного прийому гостей. Центр «Менора» є своєрідним мостом для культурного обміну, розвитку зв'язків у суспільстві на основі толерантності

ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ПАСАЖ
ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "Пасаж"

ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «Пасаж» - це п'ять поверхів ультрасучасного торгового центру з підземним паркінгом, ресторанами та відпочинковими зонами, романтична французька карусель на площі перед входом та два відеоекрани, розташовані на фасаді, один з яких, найбільший в Україні – 110 м2.

ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС БІБЛІОТЕКА
ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "БІБЛІОТЕКА"

Ділянка, на якій проводилася реконструкція існуючої будівлі, розташована на перехресті пр. Яворницького та вул. Мономаха, у зоні загальноміського центру. Площа ділянки, яку займає ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, становить 0,094 Га. Будівля торгового комплексу має розміри 35х24 м і є складним прямокутником. Відповідно до рішення обласної консультативної ради від 16 березня 2006 року, передбачено влаштування мансардного поверху.

ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС АКСЕЛЬГОФ
ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "АКСЕЛЬГОФ"

"Бутік-готель Аксельгоф" - розташований на одній з тихих вулиць ділової частини міста, в безпосередній близькості від міського парку ім. Глоби. У дванадцятиповерховому фешенебельному готелі розміщено 44 номери та 2 ресторани. На 11 поверсі знаходиться ресторан "Melchior", на 10 поверсі розташовані "Президентські апартаменти", з яких видна панорама міста. З 3-го по 10-й поверх готелю знаходяться вісім двокімнатних номерів люкс та 35 однокімнатних (одномісних та двомісних). На другому поверсі розташовано "Axelhof Bar & Cafe".

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС ВЕЖІ
ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС "ВЕЖІ"

При створенні концепції житлового комплексу «Вежі» корпорація керувалася не лише критеріями якості, а, насамперед, турботою про здоров'я мешканців, безпеку, цікаве проведення дозвілля, економію часу, про влаштування побуту. Характеристика: - Комфортабельні квартири площею від 78м2 до 260м2; - квартири представницького класу площею від 285м2 до 698м2, розташовані на 21, 22, 23, 24 поверхах.

КОНСУЛЬТАТИВНА ПОЛІКЛІНІКА ЛІКАРНИНИ ІМ.МЕЧНИКОВА
КОНСУЛЬТАТИВНА ПОЛІКЛІНІКА ЛІКАРНІ ІМ.МЕЧНИКОВА

Повномасштабний ремонт та реставрація будівлі госпрозрахункової поліклініки обласної клінічної лікарні ім. Мечнікова. Обласна клінічна лікарня ім.Мечникова — одна із найстаріших багатопрофільних лікувальних медичних закладів України, обласний центр спеціалізованої хірургічної допомоги.

ESCADA
ESCADA

Магазин елітного жіночого одягу та аксесуарів. Закінчення будівництва та ремонту весна 2013 рік. Генпідрядник Рубікон-трейдінг. Під час будівництва були використані матеріали вищої якості, застосовані нові технології оздоблення фасадів.

ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС СЛОВ'ЯНСЬКИЙ
ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "СЛОВ'ЯНСЬКИЙ"

2010 рік будівлі, площа 5000 м2, ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС сучасного типу, розташування між центральним залізничним вокзалом та автовакзалом.

КЛІНІКА СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ
КЛІНІКА СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Реставрація 2011-2012 років. "Клініка сімейної медицини" - перша приватна Клініка повного циклу, відкрита у Дніпропетровську 1996 року. КСМ- це медичний центр європейського типу з удосконаленим та якісно новим рівнем обслуговування пацієнтів.

БУТИК МАКСМАРА
БУТІК "МАКСМАРА"

Торгові площі по вул. Вернадського, 7