БУДІВЕЛЬНО - ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ
МАТЕРІАЛИ
Про компанію

Компанія "Гібар" номінувалася та отримала золоту медаль у загальнодержавному національному рейтингу «Лідер галузі 2012» та бронзову медаль «Лідер галузі 2014» серед усіх компаній України в галузі оптово-роздрібної торгівлі будівельними матеріалами. Також компанія Гібар є володарем Ордену «За заслуги перед батьківщиною» та Ордену «За трудові заслуги».
Компанія "Гібар" була заснована у 2006 році і є одним із лідерів на ринку матеріалів для ремонту та будівництва у Дніпропетровській області. Основний напрямок діяльності компанії – оптово-роздрібна торгівля оздоблювальними матеріалами та комплектація будівельних об'єктів.


Купити будматеріали з доставкою у Дніпрі

Ви робите ремонт та хочете купити будматеріали у Дніпрі з доставкою так, щоб товар був високоякісний і при цьому не переплатити. Ми знайшли для Вас альтернативне рішення, у нас Ви знайдете різноманітні будівельні матеріали у Дніпрі.

"Гібар" - це найнижчі ціни на будматеріали у Дніпрі. У нашому магазині ви зможете купити все, починаючи від покрівельних та теплоізоляційних матеріалів, та закінчуючи оздоблювальними матеріалами. Купуючи у нас, Ви заощадите час, який втратили б у довгих чергах звичайних магазинів.

Незважаючи на те, що «Гібар» засновано у 2006 році, ця компанія вже встигла стати лідером на ринку будівельних матеріалів у Дніпропетровській області. Ми займаємося оптово-роздрібною торгівлею оздоблювальних матеріалів та комплектацією будівельних об'єктів.

Купити будівельні матеріали в магазині «Гібар» не складно, завдяки тому, що будматеріали представлені в широкому асортименті, а наша компанія є офіційним представником таких відомих брендів як AMF, Knauf, Ceresit, Knauf-Insulation та інших. Ціни на будматеріали в нашому магазині можуть скласти гідну конкуренцію іншим будівельним маркетам, завдяки нашій системі знижок, Ви отримаєте якісний товар, не переплативши при цьому жодної копійки.

Наш магазин гарантує високу якість продукції від виробника, забезпечує блискавичну доставку по місту та професійний підхід до будь-якого клієнта. Завдяки налагодженості зв'язків із постачальниками Ви зможете вести будівництво з мінімальними витратами, що не впливає на якість матеріалів. У нас діє гнучка система знижок. Консультанти "Гібар" регулярно підвищують свою кваліфікацію в освітніх центрах компаній-постачальників, тому вони зможуть допомогти Вам у виборі і зробити найбільш вигідний варіант покупки. Компанія "Гібар" пропонує купити будматеріали оптом із доставкою у Дніпрі.

  • Придбавши будматеріали у нас, Ви отримаєте:
  • будівельні матеріали у Дніпрі від світових брендів;
  • різносторонній підхід до комплектації будматеріалів під ключ;
  • професійну консультацію;
  • гнучку систему знижок;
  • швидку доставку будматеріалів;
  • підйом будматеріалів;
  • точний фінансовий розрахунок;
  • мобільне постачання матеріалу;
  • бездоганний сервіс.

База будматеріалів у Дніпрі

База будматеріалів «Гібар» - величезний асортимент оздоблювальних матеріалів для стін у Дніпрі. У нас представлені товари, які пройшли перевірку та встигли зарекомендувати себе. У прайс-листі будівельних матеріалів Ви зможете ознайомитись не лише з цінами, а й товарами, представленими у нашому магазині.

Замовлення будматеріалів Дніпро

Наша компанія надає послуги доставки будматеріалів у Дніпрі, що значно збереже Ваш час, адже товар буде доставлений Вам у найкоротші терміни. На сайті «Гібар» Ви знайдете контактні дані, Ви зможете зв'язатися з відділом продажу, відділом закупівель, складом і бухгалтерією і дізнатися питання, які Вас цікавлять. Також Ви можете дізнатися про наших партнерів, інформація про них розміщена у нас на сайті для Вашої зручності. Або просто замовити будматеріали з доставкою у Дніпрі.

Для нас немає значення оптовий Ви покупець або роздрібний, в першу чергу Ви для нас клієнт і ми забезпечимо Вам гідне обслуговування!

Наш партнер: Інтернет магазин будматеріалів molotok.org.ua

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ


НАШІ ПАРТНЕРИ