БУДІВЕЛЬНО - ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ
МАТЕРІАЛИ

Про компанію

Все для будівництва та ремонту - Компанія "Гібар"

o_kompanii.png

Компанія "Гібар" номінувалася та отримала золоту медаль у загальнодержавному національному рейтингу «Лідер галузі 2012» та бронзову медаль «Лідер галузі 2014» серед усіх компаній України в галузі оптово-роздрібної торгівлі будівельними матеріалами. Також компанія "Гібар" є володарем Ордену "За заслуги перед батьківщиною" та Ордену "За трудові заслуги".

Компанія "Гібар" була заснована у 2006 році і є одним із лідерів на ринку матеріалів для ремонту та будівництва у Дніпропетровській області. Основний напрямок діяльності компанії – оптово-роздрібна торгівля оздоблювальними матеріалами та комплектація будівельних об'єктів.

Ми гарантуємо високу якість продукції від виробника, забезпечуємо мобільну доставку та професійний підхід до кожного клієнта. Завдяки налагодженим зв'язкам з постачальниками та системою знижок, наші постійні клієнти ведуть будівництво з мінімальними витратами, залишаючи незмінною якість матеріалів та бездоганний сервіс.

Велика увага у компанії приділяється на кожному етапі процесу, що забезпечує максимально швидке просування продукції від виробника до споживача. Ми постійно розширюємо асортимент матеріалів для ремонту та будівництва та надаємо своїм клієнтам тільки якісний товар, що супроводжується необхідними сертифікатами та гарантіями. А постійна робота над покращенням схем роботи та прагнення до довгострокового співробітництва сприяє взаємовигідному партнерству.

Чому обирають "Гібар"?

Наші клієнти - це торгові організації, магазини, будівельні компанії, роздрібні покупці та виконроби. У різноманітності асортименту матеріалів для ремонту та будівництва у Дніпрі їм допомагають зорієнтуватись професійні консультанти, які регулярно підвищують кваліфікацію в освітніх центрах компаній-постачальників. Компанія "Гібар" є офіційним представником світових брендів, які є лідерами у своєму сегменті: "Knauf", "Knauf-Insulation", "AMF", "Kronopol", "Ceresit" та багато інших.

Ще одна перевага роботи з компанією "Гібар" – комплексний підхід до комплектації будматеріалами об'єктів під ключ. Комплексне постачання всіх матеріалів для будівництва, починаючи від покрівельних та стінових матеріалів, теплоізоляції та закінчуючи оздоблювальними матеріалами спрощує роботу, знижує витрати та економить час.

З нами ви гарантовано отримаєте точний фінансовий розрахунок, своєчасне постачання матеріалів та бездоганний сервіс.