БУДІВЕЛЬНО - ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ
МАТЕРІАЛИ

Партнери

Кнауф-Маркетинг
Кнауф-Маркетинг

КНАУФ – це сімейна фірма і водночас міжнародна група підприємств. Найбільший у світі виробник будівельних матеріалів для внутрішнього та зовнішнього оздоблення, ізоляційних матеріалів, а також – у галузі виробництва обладнання для машинної штукатурки.

knauf.ua
Кнауф Інсулейшн
Кнауф Інсулейшн

«Кнауф Інсулейшн» - одна з компаній, що найбільш динамічно розвиваються і шануються, на світовому ринку теплоізоляції. Пропонуючи споживачам широкий асортимент теплоізоляційних матеріалів, «Кнауф Інсулейшн» прагне задовольнити зростаючі вимоги.

knaufinsulation.ua
Кнауф - АМФ Украина
Кнауф - АМФ УкраЇна

Фірма Knauf AMF (Німеччина) виробляє підвісні стелі та є лідером на міжнародному ринку продукції стельових систем. Підвісні стелі від компанії Knauf AMF мають велику кількість функцій для комфорту та безпеки людини, у зв'язку з чим, їх використання щороку зростає.

amfgrafenau.de
Кraft
Кraft

Компанія KRAFT була створена у 2011 році у місті Київ (Україна). Насамперед ми – молода виробнича Українська компанія. Ми дуже пишаємось тим, що наша компанія створює робочі місця у реальному секторі економіки України.

kraftds.com
«Хенкель Баутехник (Украина)» - Ceresit
«Хенкель Баутехнік (Україна)» - Ceresit

Важливу частину в напрямку з розробки та виробництва матеріалів для ремонту та будівництва компанії «Хенкель» займають будівельні суміші та клеї під брендами CERESIT та THOMSIT. Продукцію під цими торговими марками представляє на українському ринку компанія «Хенкель Баутехнік».

ceresit.ua
Ізоват, «Житомирський завод теплоізоляційних матеріалів»
Ізоват, «Житомирський завод теплоізоляційних матеріалів»

Ізоват, «Житомирський завод теплоізоляційних матеріалів» Базальтова теплоізоляція (утеплювач) IZOVAT - це мінераловатні плити, які виготовляє «Житомирський завод теплоізоляційних матеріалів» на сучасній високотехнологічній виробничій лінії.

izovat.ua
Елемент-Україна ТОВ
Елемент-Україна ТОВ

Компанія Element виготовляє фасадні та декоративні інтер'єрні фарби високої якості. Фарби Element стійкі до атмосферних впливів. Від побутових фарб елемент відрізняється тим, що вона стійка до всіляких температурних змін, а також до атмосферних явищ.

element.ua
«Науково-виробниче підприємство «Укрмагнезит»
«Науково-виробниче підприємство «Укрмагнезит»

ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Укрмагнезит» створено у березні 2008 року. Починаючи з 2010 року, підприємство спеціалізується на розробці технологій та виробництві різних видів продуктів на основі магнезіальних в'яжучих речовин.

magnesit.com.ua
Стальсервіс ТОВ НВП
Стальсервіс ТОВ НВП

Понад 10 років тому на ринку металоторгівлі України з'явилося підприємство ТОВ НВП «Стальсервіс». Тоді ж була прийнята стратегія розвитку підприємства, яка полягає в безперервному підвищенні якості та асортименту послуг.

steelservice.dp.ua
ТОВ Кроно - Україна»
ТОВ "Кроно - Україна"

Завод "Кроно-Україна" спроектований на основі багаторічного досвіду, накопиченого концерном "Swiss Krono Group" по всьому світу, з урахуванням останніх досягнень не тільки в галузі виробництва деревних плит, а й у справі природо- та ресурсозбереження.

kronoukraine.com
Майстер ТОВ ІПГ
Майстер ТОВ ІПГ

Інвестиційно-промислова група «Майстер» виготовляє будівельні оздоблювальні матеріали з 1997 року. Все виробництво зосереджено в Одесі на площі понад 50 тис. кв.

www.master.ua
УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ARTISAN
УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ “ARTISAN”

Торгова марка «Артісан» понад 10 років представлена на ринку і завдяки високій якості та розумній ціні є одним із лідерів у всіх регіонах України. Сотні будівельних об'єктів сьогодні будуються із застосуванням наших матеріалів.

artisan.ua
Інтернет магазин КУБ
Інтернет магазин КУБ

Протягом багатьох років будбаза «КУБ» забезпечує якісними будівельними та оздоблювальними матеріалами професійних будівельників та тих, хто вирішив робити ремонт своїми руками.

dnepr.kub.in.ua